Vila Dora Supetar

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Vila Dora Supetar
$$$$

Beschrijving

Vila Dora Supetar Appartement ligt in Supetar, op 14 minuten lopen van Tri mosta, Supetar, en biedt spafaciliteiten zoals Turkse stoombaden, een Turks stoombad en warme openbare baden. Dit appartement met een zonneterras ligt grenzend aan Supetar Bay en heeft uitzicht over het terras.

Locatie

Het appartement is op 14 minuten wandelen vanaf Acapulco en op loopafstand van slechts 5 minuten van Church of the Annunciation gelegen. Vila Dora Supetar Appartement is op slechts een korte loopafstand van Parish church complex en de luchthaven Bol Brac is op 33 minuten rijden. Vila Dora Supetar Appartement ligt op 6 km van Muzej Uja.

De accommodatie ligt relatief dicht bij het Supetar Autobusna stanica busstation.

Kamers

Het appartement is ingericht met een bureau en beschikt over een TV en een flatscreen TV met satellietzenders, strijkfaciliteiten en strijkijzer/strijkplank, en gemakken zoals airconditioning. De badkamer is voorzien van een apart toilet en een douche naast een haardroger en handdoeken.

Eten en Drinken

Het heeft ook een keuken, uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Met een keuze van Europese maaltijden ligt Konoba Gusti Mora binnen 5 minuten wandelafstand van deze accommodatie.

Zaken en Recreatie

Gasten kunnen genieten van maximale ontspanning met toegang tot een wellnesscentrum. Auto's en fietsen te huur zijn bij het appartement verkrijgbaar en de omgeving is populair voor windsurfen, snorkelen en duiken. Vila Dora Supetar Appartement maakt het verblijf van jongere gasten beter met een speelzaal, een kinderspeelplaats en een miniclub.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 13:00-23:59
vanaf 04:00-11:00
Voorzieningen
Openbaar parkeren is mogelijk in de buurt (reserveren kan vereist zijn) tegen EUR 5 per dag.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Standaard Appartement
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
Studio Appartement
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Uitzicht op de tuin
  • Douche
  • Verwarming

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parkeerplaats

EUR 5 per dag

Keukenfaciliteiten

Elektrische waterkoker

Keukengerei

Airconditioning
Pendeldienst

Luchthavenshuttle (toeslag)

TV

Flat-screen TV

Wasserij
Check-in/ Check-out

Versneld in- en uitchecken

VIP in- en uitchecken

Sport en Fitness

  • Fitnesscentrum
  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Wandelen
  • Fietsen
  • Tennisveld
  • Mini-golf
  • Visserij

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Valetparking
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Roomservice
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Boodschappenservice
  • Winkels/ Commerciële diensten

Eten

  • Restaurant
  • Picknickplaats/ Tafels
  • Diner

Business

  • Fax/Fotokopiëren

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Babyoppas/ Kinderopvang
  • Kinderspeelruimte
  • Kiderclub
  • Speelzaal

Spa en Recreatie

  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Casino
  • Karaoke
  • Live-entertainment
  • Nachtclub
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Spa en wellnesscentrum
  • Solarium
  • Turks stoombad
  • Rugmassage
  • Hoofdmassage
  • Complete lichaamsmassage
  • Voetmassage
  • Warmwaterbronbad
  • Openluchtbad
  • Openbaar bad

Kamer met uitzicht op

  • Uitzicht op de zee

Kamerfaciliteiten

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Media

  • Flat-screen TV

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Vila Dora Supetar

💵 Laagste kamerprijs 62 €
📏 Afstand tot het centrum 300 m
✈️ Afstand tot de luchthaven 29.0 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Bol Brac, BWK

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Ulica Mirka Kustica 3, Supetar, Kroatië, 21400
Kaartweergave
Ulica Mirka Kustica 3, Supetar, Kroatië, 21400
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Strand
Supetar Bay
290 m
Kerk
Parish church complex
220 m
Galerij
Ivan Rendic Gallery
150 m
Kerk
Church of the Annunciation
140 m
Put Vele Luke 4
Luna Park Supetar
320 m
Ul. Hrvatskih Velikana bb
Acapulco Beach
370 m
Restaurant
Restaurant Otok
140 m
Restaurant
Beer Garden Pub
110 m
Restaurant
Caffe Bar Slasticarnica Kiwi
120 m
Restaurant
Konoba Kala
200 m
Restaurant
Vinotoka
110 m
Restaurant
Apinelo
170 m
Restaurant
Pizzeria & Grill Bonaca
220 m
Restaurant
Caffe bar Marina
180 m

Beoordelingen van Vila Dora Supetar

9.1 /10
Perfect
182 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Vila Dora Supetar

Welke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Vila Dora Supetar appartement?
Zorg ervoor dat u tijdens uw verblijf in Vila Dora Supetar appartement de prominente bezienswaardigheden van Supetar verkent, waaronder het aqua park (op 900 meter afstand) en het Olive Oil Museum Brac, op circa 6 km afstand.
Wat is de huurprijs bij Vila Dora Supetar?
De kosten van een overnachting bij Vila Dora Supetar bedragen €71.
Biedt Vila Dora Supetar appartement een pendeldienst?
Ja, Vila Dora Supetar appartement biedt pendeldienst. Bel van tevoren om de details te bevestigen.
Welke spavoorzieningen zijn er in het appartement?
Gasten van het appartement kunnen genieten van volledige lichaamsmassage, hoofdmassage en rugmassage, evenals Turkse stoombaden, een Turks stoombad en warme openbare baden.
Welke kamervoorzieningen kunnen we vinden in Vila Dora Supetar appartement?
Gasten van Vila Dora Supetar appartement genieten van een comfortabel verblijf met airconditioning, evenals een TV en een flatscreen TV met satellietzenders.
Biedt dit appartement faciliteiten voor gasten met kinderen?
Ja, dit appartement heeft een speelzaal, een kinderspeelplaats en een miniclub voor gasten die met kinderen reizen.
Is de keuken aanwezig bij Vila Dora Supetar appartement?
Vila Dora Supetar appartement heeft een keuken voorzien van een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
Welke badkamerfaciliteiten zijn beschikbaar bij het appartement?
Het appartement beschikt over een badkamer met een haardroger en handdoeken.
Welke voorzieningen biedt Vila Dora Supetar appartement voor zakenreizigers?
Voor zakenreizigers heeft Vila Dora Supetar appartement een fotokopieerapparaat.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer